10 Nisan 2015 Cuma

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Korkmazcan AKP'ye üye yapılmış

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Korkmazcan AKP'ye üye yapılmış
Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Korkmazcan, AKP’ye (bilgisi ve müsaadesi dışında, gıyaben, yasa, hukuk ve ahlâk dışı olarak) habersizce üye yapıldığını açıkladı.
Hasan Korkmazcan, "Bugün sizlere AKP güç algısını hangi yöntemlerle yaşatıldığının tipik bir örneğini sunacağım. AKP en güçlü ve büyük parti olmakla övünür. AKP’nin üye kayıtlarında bile her alandaki istatistik cambazlığına başvurduğunu bizzat tespit ettim. Zorunlu bir formaliteyi yerine getirirken hiçbir bilgim olmadığı halde AKP’ye üye kaydedilmiş olduğumu öğrendim. 1999 yılından beri oturduğum Gölbaşı’nda komşularımla her fırsatta görüşüp konuşmaktan mutluluk duyarım. Ama AKP binasını hiç ziyaret etmediğimi ve üyelik başvurusunda bulunmadığımı biliyorum.
BİLGİ İSTEMİ VE İTİRAZ
Yasal haklarım saklı kalmak üzere, şimdi aracılığınızla AKP Genel Başkanı'ndan bilgi istiyorum. Bu sahte kayıt işlemini kimler tarafından yaptırmıştır? Siyasi haklara açıkca saldırı olan bu skandalın sorumluları için ne işlem yapacaksınız? Milyonlarca üyeniz olduğunu ilan ederek oluşturmak istediğiniz güç algısındaki diğer sahtecilikleri ne zaman sonlandıracaksınız.’’ dedi. (27.02.2015)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder